Pocketmags Digital Magazines
US
Pocketmags Digital Magazines
Read anywhere Read anywhere
Ways to pay Pocketmags Payment Types
At Pocketmags you get
Secure Billing
Great Offers
Web & App Reader
Gifting Options
Loyalty Points


Digital subscriptions include the latest issue and all regular issues released during your subscription. Your chosen term will automatically renew unless auto-renew is cancelled in your subscription area 24 hours before the end of the current subscription.

Forbes Latvia Magazine Forbes Aprīlis '13 Back Issue

View Reviews   |   Write Review Forbes ir profesionālu žurnālistu un redaktoru komanda, kas specializējas dažādas ekonomikas sfēras: no finanšu tirgiem līdz ražošanai, no degvielas un enerģētikas nozares līdz augstu tehnoloģiju biznesam. .. read more Forbes strādā ar kompāniju līderiem un iegūst informāciju no informētākajiem resursiem. Žurnāla autori ir ievērojami ekonomisti, politikas analītiķi un vēsturnieki. Help 24H info@forbes.lv  read less
SELECT FORMAT:

GET INSTANT ACCESS TO THIS ISSUE

Single Digital Back Issue Forbes Aprīlis '13
 
$2.99 / issue
This issue and other back issues are not included in a Forbes Latvia subscription. Subscriptions include the latest regular issue and new issues released during your subscription and start from as little as
Unfortunately this title no longer publishes new issues. You can still buy back issues, or scroll down to view other titles you might be interested in.
Please note that the calculations are for illustration purposes only. Savings are calculated on the comparable purchase of single issues over an annualised subscription period and can vary from advertised amounts. Complete your collection savings are based on the RRP of the latest issue.

Issue Cover

Forbes Latvia  |  Forbes Aprīlis '13  


NUMURA TĒMA

30 talantu līdz 30 gadiem

Pēc pieciem, desmit gadiem par šiem cilvēkiem varēs teikt – superzvaigznes, un daži no viņiem jau būs attaisnojuši savu investoru cerības.


IR DATI

Industriālais mantojums

Pasaulē pamestu rūpniecisko objektu atjaunošana ir aktuāla jau četrdesmit gadu, tikmēr Rīgā 20% no tiem joprojām ir pamesti.

Jauns viesnīcu tīkls jau šosezon

Investoram no Krievijas nopērkot piecus īpašumus Rīgā un Jūrmalā, top jauns viesnīcu tīkls – Semarah Hotels. .. read more Četros objektos kopumā tiks investēti 34 miljoni eiro.

UZŅĒMĒJI

Pasaules piegarša

Aivars Svarenieks tirgū jau ir nostabilizējies ar tradicionālo konservu zīmolu Kronis. Tagad viņš cenšas to pašu izdarīt ar citādu produktu

līniju – Rundāle.

Kosmētikas hameleoni

Mārtiņš Baklāns un Krists Fridenbergs pamanās apgrozīt miljonu eiro, pārdodot kosmētikas produktus bez etiķetēm. Kā viņiem tas izdodas?

START-UP

Piederīgi pilsētai

Gada laikā Rihards Ručevics pierunājis jau 25 pašvaldības kļūt par viņa klientiem un piesaistījis 250 tūkstošu dolāru investīcijas.

TEHNOLOĢIJAS

Transferwise sola savu Skype veiksmes stāstu

Pirmajos divos darbības gados Transferwise ir sagrābusi 4,5 miljonus dolāru no banku ārkārtīgi ienesīgā biznesa. Šī jaunā kompānija nodrošina starpvalstu naudas pārskaitījumus tiešsaistē, piedāvājot šo pakalpojumu pat par 90 procentiem lētāk nekā lielās bankas.

NAUDA & INVESTĪCIJAS

Strukturētā peļņa

Pirkt obligācijas ar zemu ienesīgumu kļūst arvien riskantāk, bet, ņemot vērā krīzes laiku, arī akciju tirgus nav drošs. Taču risinājums ir divi vienā. Kas ir strukturētie produkti un kā ar tiem pelnīt?

Sieviešu loģika

Zviedrijas pilsone Jeļena Lovena pārvalda miljardu eiro, kas ieguldīts Krievijas akcijās. Ko viņa zina par Krievijas riskiem?

Sargies no jaunajiem uzņēmumiem

Andrejs Movčans par alternatīvām investīcijām.  read less
Forbes ir profesionālu žurnālistu un redaktoru komanda, kas specializējas dažādas ekonomikas sfēras: no finanšu tirgiem līdz ražošanai, no degvielas un enerģētikas nozares līdz augstu tehnoloģiju biznesam. Forbes strādā ar kompāniju līderiem un iegūst informāciju no informētākajiem resursiem. Žurnāla autori ir ievērojami ekonomisti, politikas analītiķi un vēsturnieki. Help 24H info@forbes.lv
As a subscriber you'll receive the following benefits:

  A discount off the RRP of your magazine
  Your magazine delivered to your device each month
  You'll never miss an issue
  You’re protected from price rises that may happen later in the year

You'll receive 12 issues during a 1 year Forbes Latvia magazine subscription.

Note: Digital editions do not include the covermount items or supplements you would find with printed copies.
Your purchase here at Pocketmags.com can be read on any of the following platforms.

You can read here on the website or download the app for your platform, just remember to login with your Pocketmags username and password.


The Pocketmags app runs on all iPad and iPhone devices running iOS 13.0 or above, Android 5.0 or above and Fire Tablet (Gen 3) or above. Our web-reader works with any HTML5 compatible browser, for PC and Mac we recommend Chrome or Firefox.

For iOS we recommend any device which can run the latest iOS for better performance and stability. Earlier models with lower processor and RAM specifications may experience slower page rendering and occasional app crashes which are outside of our control.
N/A
Based on 0 Customer Reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Write Review View Reviews

Canadian Cowboy Country
12 Months for $9.99
$17.94 Save 44%
Canadian Geographic
12 Months for $17.99
$49.90 Save 64%
AUTUMN
SALE
Discover Britain
12 Months for $17.99 Save 40%
Goole Times
12 Months for $39.99
$51.48 Save 22%
Arran Banner
12 Months for $42.99
$51.48 Save 16%
// btn2.addClass('active').find('.selectorico').removeClass('fa-circle').addClass('fa-circle-dot'); //active button set