Railhobby  |  Railhobby 486 sep
In Railhobby 486 leest u alles over de Baureihe 111. Deze succesvolle vierasser rijdt inmiddels in vele kleurstellingen bij een groot aantal spoorbedrijven. We reizen af naar Duitsland en Italië voor een Reportage over de RoLa tussen Freiburg en Novara. In een Uitgelicht bekijken we de Brossel dieselmoterwagen 553.12 van Piko. De Wismar Hannover A in 1:32 van Märklin nemen we onder de loep in een Railtest.
In Baan in beeld bekijken we de rondlopende H0-baan met uitneembare brug van modelbouwer Jan. In Doen gaan we aan de slag met de bouw van station Kapelle-Biezelinge in schaal N. Modelbouwer Bouwe bouwt het klooster van St.-Juliana in Rottum na. Daarnaast doen we verslag van de A4-Dioramawedstrijd die afgelopen januari plaatsvond tijdens de Nederlandse Modelspoordagen.
Seguir leyendo
leer menos
omo abonado recibirá las siguientes ventajas:
• Un descuento sobre el PVP de su revista
• Las nuevas ediciones se envían a tu dispositivo el día de su lanzamiento
• Nunca te perderás un número
• Estás protegido de las subidas de precios que puedan producirse más adelante en el año
Recibirás 12 problemas durante un año Railhobby suscripción a la revista.
Nota: Las ediciones digitales no incluyen los artículos de portada ni los suplementos que encontraría en los ejemplares impresos.
Artículos de este número
A continuación encontrará una selección de artículos en Railhobby Railhobby 486 sep.